Uważam że powinniśmy się zainteresować Patrykiem Klimalą.
Chłopak ma zaledwie 19 lat a robi naprawdę bardzo pozytywne wrażenie.
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=31524&id_sezon=91
Polecam jego zachowanie przy pierwszej bramce.
https://www.youtube.com/watch?v=H2KSj1Vz_aY