Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24887
Stary 05.04.2018, 20:44
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy wywiad z Carlitosem na temat Polaków,przyszłości w Wiśle


http://www.sport.pl/samnasam/10,1436...l#Z_BoxTripImg


Fajny chłop z niego jak to powiedział na końcu niech zostanie tu i sześć lat niemożliwe,ale marzyć można
Chłop albo ma rewelacyjny PR albo rewelacyjnie czuje media.
Co wywiad to lepszy!

6 lat
Odpowiedz cytując