Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24886
Stary 05.04.2018, 18:57
Ciekawy wywiad z Carlitosem na temat Polaków,przyszłości w Wiśle


http://www.sport.pl/samnasam/10,1436...l#Z_BoxTripImg


Fajny chłop z niego jak to powiedział na końcu niech zostanie tu i sześć lat niemożliwe,ale marzyć można
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując