Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 05.04.2018, 17:08
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jest jedyna racjonalna decyzja w tym momencie, w chwili kiedy 8 meczów jest granych o tej samej porze i nie ma możliwości obsłużyć VARem ich wszystkich.

Decyzja sprawiedliwa i bardzo dobra.
Zamiast potencjalnych 4 wałków mieć potencjalne 8 wałków. Zwłaszcza, że pomyłki w 3 meczach mogą mieć duże konsekwencje, dla drużyny, która nie awansuje do top8.
Odpowiedz cytując