TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Przecież to jest jedyna racjonalna decyzja w tym momencie, w chwili kiedy 8 meczów jest granych o tej samej porze i nie ma możliwości obsłużyć VARem ich wszystkich.
Decyzja sprawiedliwa i bardzo dobra.
|
Zamiast potencjalnych 4 wałków mieć potencjalne 8 wałków. Zwłaszcza, że pomyłki w 3 meczach mogą mieć duże konsekwencje, dla drużyny, która nie awansuje do top8.