Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 04.04.2018, 14:49
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej zgoda, mnie osobiście boli tylko jedna rzecz... od czasu ostatniego naszego występu w pucharach, w eliminacjach LE reprezentowały Polskę takie tuzy jak Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Zawisza Bydgoszcz czy Arka Gdynia. Patrząc na to mam takie idiotyczne, niczym niepoparte poczucie że za te 7 lat męki nam się ta kolejna próba w pucharach po prostu należy...
Te "tuzy" zasłużyły sobie na występy w pucharach odpowiednim miejscem na koniec sezonu. Jeżeli my zajmiemy takie miejsce, to dopiero wtedy będzie można powiedzieć że "kolejna próba nam się należy".

Na dzisiaj jesteśmy siódmą siłą Ekstraklasy.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując