inspektor erektor napisał(a):

|
Jak najbardziej zgoda, mnie osobiście boli tylko jedna rzecz... od czasu ostatniego naszego występu w pucharach, w eliminacjach LE reprezentowały Polskę takie tuzy jak Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Zawisza Bydgoszcz czy Arka Gdynia. Patrząc na to mam takie idiotyczne, niczym niepoparte poczucie że za te 7 lat męki nam się ta kolejna próba w pucharach po prostu należy...
|
Te "tuzy" zasłużyły sobie na występy w pucharach odpowiednim miejscem na koniec sezonu. Jeżeli my zajmiemy takie miejsce, to dopiero wtedy będzie można powiedzieć że "kolejna próba nam się należy".
Na dzisiaj jesteśmy siódmą siłą Ekstraklasy.