|
Wydaje mi się,że Przybył po prostu wiedział,że popełnił błąd i wiedział,że jeżeli Wisła strzeli z wolnego to go zjedzą, dał karnego którego nie powinno być i było po 1 w błędach,a że Lech wygrał to zapominano o tym co się wydarzyło...Takie coś to powinno być w meczach Niecieczy czy Sandnecji, a nie na poziome meczów Wisły,Lecha i Legii
|