szkoda żeby ciekawe i w penym sensie ponadczasowe wątki "taktyczne" umykały w archiwalnych tematach meczowych , mam tu na myśli dyskusję o dopuszczaniu do dośrodkowań w nasze pole karne
jako że daremni napastnicy Legii nic z nich nie urodzili , to niektórzy w swej euforii posunęli się do napisania , że nasza obrona "zachęcała" Legionistów do dośrodkowywania (nie, to nie była ironia)
https://wislakrakow.com/forum/showth...?t=9933&page=9 (w sumie to 2 osttanie strony tematu "legijnego"
szach-mat to zrobił wczoraj gytkjer , a biorąc pod uwagę że jedno dośrodkowanie na pustaka cudem wybronił przewracając się na piłce Zorka , a karny byl po przecięciu dośrodkowania ręką przez Franciszka, to Lech nam wsadził wczoraj w ten sposób czwóreczkę