|
Jest kilka opcji,jeżeli Basha będzie zdolny do gry,to niech gra za Mitrovicia.Można dać Brleka ( nie skreślałbym go na podstawie jednego słabego meczu) .Osobiście uważam,że w środku powinniśmy mieć kogoś do rozgrywania piłki.Grając taką trójką jak wczoraj,trudno prowadzić grę ofensywn,zwyczajnie nie ma kto rozgrywać,dlatego Nasz środek pomocy wyglądał jak wyglądał.
|