Wyświetl pojedynczy post
Ronaldo
Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#817
Stary 03.04.2018, 08:48
Jest kilka opcji,jeżeli Basha będzie zdolny do gry,to niech gra za Mitrovicia.Można dać Brleka ( nie skreślałbym go na podstawie jednego słabego meczu) .Osobiście uważam,że w środku powinniśmy mieć kogoś do rozgrywania piłki.Grając taką trójką jak wczoraj,trudno prowadzić grę ofensywn,zwyczajnie nie ma kto rozgrywać,dlatego Nasz środek pomocy wyglądał jak wyglądał.
Odpowiedz cytując