Wyświetl pojedynczy post
Rock'n'Roll Star
Member
 
 
Od: 02.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 02.04.2018, 23:29
Dopóki nie dostaniemy solidnego zastrzyku finansowego z zewnątrz będziemy się tułać w środku tabeli, między bajki można włożyć głupie gadanie, że można być w czołówce dzięki kasie z biletów i od nc+. Jesteśmy ligowym średniakiem, tak jak każdemu średniakowi wyjdzie raz super mecz (Warszawa) i potem można wrócić do przeciętnej gry i punktowania. Nie ma co liczyć że z piłkarzami pokroju Cywki, Mitrovicia, Veleza czy Cuesty będziemy grać o coś więcej. Po prostu musimy chodzić na mecze, dopingować, cieszyć się z małych sukcesów jak wygrane pojedyncze mecze i przeczekać aż się zmieni układ kart.
Odpowiedz cytując