Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 02.04.2018, 22:48
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
W zasadzie po meczu z Lechem sezon się dla nas skończył.
Nie ma większego znaczenia czy znajdziemy się w górnej czy dolnej ósemce. Nad 15 Lechią mamy obecnie 16 punktów przewagi i trudno sobie wyobrazić żebyśmy w ciągu 8 meczów pozostałych do końca sezonu roztrwonili taką przewagę. Grając w dodatku z Sandecją, BBT czy Piastem. Jeżeli znajdziemy się w górnej ósemce to na zajęcie 3 czy 4 miejsca szanse mamy niewielkie: jakby nie patrzeć kilka punktów straty i kilka zespołów przed nami. ...
Idiotyczne gadanie. Skoro gramy TERAZ z Sandecją i potrzebujemy 1 punkt by się utrzymać w top8 to jakie ma znaczenie czy zdobędziemy go teraz czy za miesiąc?
Istnieje teoretyczna możliwość, że zespół z 43 punktami jednak poleci z ligi i nie ma powodu by tak się stało.
Odpowiedz cytując