|
Jeżeli to Ty pisałeś, to bez urazy. Na pewno nie chciałem nic przekręcić. Jeśli tak piszesz, to pewnie to CV ma lepsze. Ważne, że obaj się zgadzamy, że skandalem jest opowiadanie w mediach o tym, że jest się zadowolonym ze swojej formy - z taką formą i po w.......u.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|