Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24869
Stary 02.04.2018, 21:10
@czaro

Wiem do kogo pijesz i widzę, że już całkowicie zapomniałeś o czym pisałem.

Po meczu ze Śląskiem go wygwizdałem, w meczu z Legią zagrał przyzwoicie, a dzisiaj zagrał tak jak większość zawodników czyli skandalicznie.

Jak nie zamierza podnieść swojego poziomu gry, determinacji, walki to niech się pakuje.A takie wywiady dolewają oliwy do ognia.

I dalej sądzę, że CV ma lepsze niż Perez czy Ze Manuel, ale jak nie będzie mu się chciało zap**** dla zespołu toi tak nic z tego nie wyjdzie.
Odpowiedz cytując