@
czaro
Wiem do kogo pijesz i widzę, że już całkowicie zapomniałeś o czym pisałem.
Po meczu ze Śląskiem go wygwizdałem, w meczu z Legią zagrał przyzwoicie, a dzisiaj zagrał tak jak większość zawodników czyli skandalicznie.
Jak nie zamierza podnieść swojego poziomu gry, determinacji, walki to niech się pakuje.A takie wywiady dolewają oliwy do ognia.
I dalej sądzę, że CV ma lepsze niż Perez czy Ze Manuel, ale jak nie będzie mu się chciało zap**** dla zespołu toi tak nic z tego nie wyjdzie.