Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#762
Stary 02.04.2018, 21:08
Niby święta, a kolejka koszmarna.
Zdarzyły sie prawie wszystkie niekorzystne zdarzenia:
Arka wygrała z Legią,
Zagłębie wygrało z Jagą,
a choć Craxa straciła punkty w Niecieczy co jest na plus to po wygranej Zagłebia stracili szanse na top8, więc nie mają motywacji by wygrać z Zagłębiem.

Jedynym optymistycznym akcentem jest spłaszczenie góry co może ułatwić walkę o 4 miejsce.

(4. Górnik - 47)
(5. WPłock - 46)
(6. Korona - 44)
7. Wisła K. - 43
8. Zagłębie - 42
9. Arka - 40

Najbliższe mecze:
Cracovia-Zagłębie
Lechia-Arka
Sandecja-Wisła

Aby Wisła zakwalifikowała się do top8 musi zajść jedno z poniższych zdarzeń:

1. Wisła zdobędzie conajmniej punkt w Niecieczy
lub
2. Arka nie wygra z Lechią
lub
3. Zagłębie przegra w Krakowie
Odpowiedz cytując