Ktoś tu niedawno przekonywał mnie, że warto dawać kolejne szanse Mitroviciowi, ponieważ ten zawodnik ma ogromny potencjał i z każdym kolejnym meczem będzie grał coraz lepiej - aż zacznie nas swoją formą zachwycać.
Sam zainteresowany uważa natomiast, że swój potencjał już realizuje; jest ze swojej formy zadowolony:
http://www.wislaportal.pl/34311,Niko...rezentuje.html
Może jestem uprzedzony - ale cóż, kibic ma swoje słabości i nie musi być cały czas obiektywny. W dużej mierze te uprzedzenia i sympatie dodają nam kolorytu, a Mitrović powinien grać w 1. składzie dopiero wtedy, gdy będzie na to gotowy. Tak, jak Patryk Małecki.