|
Za tydzień będzie nerwówka. Puchary, cuda wianki a nie wiadomo czy na koniec nie wylecimy z 8.
Dzisiaj amika była niestety o klasę lepsza i taktycznie nas wyeliminowali z gry.
Wolny Carlitosa i można zapomnieć o naszej grze.
Sezon jak każdy, dograjmy to już w końcui, w lecie rewolucja i od nowa to samo...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 02.04.2018 o godz. 20:21.
|