Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.04.2018, 20:07
Za tydzień będzie nerwówka. Puchary, cuda wianki a nie wiadomo czy na koniec nie wylecimy z 8.

Dzisiaj amika była niestety o klasę lepsza i taktycznie nas wyeliminowali z gry.
Wolny Carlitosa i można zapomnieć o naszej grze.

Sezon jak każdy, dograjmy to już w końcui, w lecie rewolucja i od nowa to samo...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 02.04.2018 o godz. 20:21.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując