FraMat napisał(a):

No, nie wiem.
Tysiąc razy wolałbym gdyby strzelił grając w Wiśle Kraków, a nie u bezpośredniego rywala do dobrego miejsca w ósemce.
|
To my go kopnelismy w dupe, a nie on Wisle.
I nie, nie żałuję że odszedl z Wisły, ale jako wychowankowi należy mu życzyć powodzenia w dalszej karierze.
A co nam da to dobre miejsce w 8 z taką grą jak dzisiaj? Patrzmy na siebie....