Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12789
Stary 02.04.2018, 19:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, nie wiem.
Tysiąc razy wolałbym gdyby strzelił grając w Wiśle Kraków, a nie u bezpośredniego rywala do dobrego miejsca w ósemce.
To my go kopnelismy w dupe, a nie on Wisle.

I nie, nie żałuję że odszedl z Wisły, ale jako wychowankowi należy mu życzyć powodzenia w dalszej karierze.

A co nam da to dobre miejsce w 8 z taką grą jak dzisiaj? Patrzmy na siebie....
Odpowiedz cytując