R33 napisał(a):

Mamy zakaz wyjazdowy na 2 najbliższe mecze w europejskich pucharach.
|
Przyznam, ze nie przypominam sobie

Za co taka kara? Za Liege to pamietam, ze jakas gruba kare finansowa dostalismy ale jak wspomnialem, o zakazie nic nie wiem.
PS. Faktycznie jest. Trudno, trzeba by bylo jechac na zakazie

W pierwszych rundach to i tak pewnie trafilylyby sie jakies Azerbejdzany, Kazachstany czy inne "egzotyki", to nikt by tego tam raczej nie upilnowal
