Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 01.04.2018, 00:12
Jeśli jakaś drużyna zdobędzie PP i MP to sama bierze udział w kwalifikacjach do LM, a prawo do udziału w LE schodzi "w dół" dla drużyn poniżej w klasyfikacji. Czyli zespoły 2-4 dostają prawo kwalifikacji.
Czy któryś się łapie na start od 2 rundy zamiast na od 1 to ciekawe ale chwilowo nie chce mi się grzebać po stronach UEFA.

Jeśli PP zdobywa ktoś z 2 albo 3 to też jest jasne. On jest PP (druga runda), a reszta (2-4) startuje od pierwszej rundy.
Odpowiedz cytując