Wyświetl pojedynczy post
cucuuumber
Junior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 31.03.2018, 23:16
Po przegranej Legii z jednej strony, niby większe szanse na pogoń za czołówką, a z drugiej strony zastanawia, czy wygrana z Legią powinna budzić aż tak pozytywne nastroje, skoro teraz też przegrali, niemniej jednak trzeba optymizmu, zwłaszcza, że Wielkanoc
Alleluja i do przodu!
Odpowiedz cytując