Po przegranej Legii z jednej strony, niby większe szanse na pogoń za czołówką, a z drugiej strony zastanawia, czy wygrana z Legią powinna budzić aż tak pozytywne nastroje, skoro teraz też przegrali, niemniej jednak trzeba optymizmu, zwłaszcza, że Wielkanoc

Alleluja i do przodu!