|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#44

31.03.2018, 22:22
|
R33 napisał(a): 
|
To wiem, tylko pytam od których rund w LE zaczynają drużyny z miejsc 2-4?
|
Było stronę wcześniej
Tu sobie poszukaj.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_E...FA_(2018/2019)
|
|