Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 31.03.2018, 22:05
R33 napisał(a):Wyświetl post
Zdobywca PP zaczyna Ligę Europejską w przyszłym sezonie od II rundy, zespół drugi i trzeci w tabeli ligowej od I. Jak to wygląda gdy PP zdobędzie drużyna z miejsc 1-3, a szczególnie gdy PP zdobywa Mistrz Polski? Od których rund zaczynają miejsca 2-4 w tabeli?
Jeśli PP zdobywa MP to MP gra w LM, a do LE wchodzi kolejny zespół.
Dlatego jeśli rozważać start w pucharach to miło by było, by ktoś z top3 zdobył PP. Na dziś jedyną drużyną w top3 z szansami na PP to Legia.
Patrząc po dzisiejszych meczach to nie wiadomo kto z pary Legia-Górnik jest w gorszej kondycji.
Odpowiedz cytując