Ogłoszenie parafialne
Cytat:
Wielka zbiórka na oprawy!

Nie omijamy puszek na meczu z Lechem.
Już w najbliższy poniedziałek Wisła zmierzy się w hitowym pojedynku Ekstraklasy z Lechem Poznań.
Przed tym spotkaniem, podobnie jak i w jego trakcie odbędzie się wielka zbiórka na oprawy. Ultra Wisła pokazała w Warszawie, że jest ciągle w wysokiej formie. Jednak do tego, aby zaprezentować pełnię swoich możliwości, ultrasom jest niezbędne Wasze wsparcie.
Zbiórka na oprawy odbędzie się na wszystkich sektorach, a w drugiej połowie przedstawiciele UW przejdą z puszkami także po sektorze C. Zachęcamy do wsparcia działalności ultrasów Białej Gwiazdy, którzy jeszcze nie raz będą chcieli dodać kolorytu szarej polskiej piłce.
Nie omijamy puszek, wspieramy Wisłę gorącym dopingiem! Do zobaczenia na Reymonta!
|
Odnośnie meczu to remis biorę w ciemno, Amica nie wygrała na wyjeździe od sierpnia zeszłego roku i niech tak pozostanie.
Co do dużej absencji u przeciwnika to nie liczyłbym na to, może to zasłona dymna przed meczem, poza tym oni mają dość szeroką i wyrównaną kadrę.