Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
13476
30.03.2018, 20:06
No Krakow to jest w ogole specyficzny (wg wiki 760 tys. mieszkancow). Kurła, problem wyskoczyc na dobrze zapowiadajacy sie mecz 2h + zalozmy godzine w tą i tamtą. Pomijajac juz aspekt karnetow gdzie wychodzi duzo taniej, no masakra
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85