Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13474
Stary 30.03.2018, 18:56
Podobno dziś do 19 FC miały wykupić bilety i rzeczywiście między 17, a 19 zeszło około 300 biletów na sektor C.

Do tych 15 tysięcy, które mamy obecnie trzeba doliczyć Lecha (1-1,5 tys.)
Mamy jeszcze 3 dni, liczę że zrobimy frekwencję na poziomie 21-22 tys.
Odpowiedz cytując