|
Podobno dziś do 19 FC miały wykupić bilety i rzeczywiście między 17, a 19 zeszło około 300 biletów na sektor C.
Do tych 15 tysięcy, które mamy obecnie trzeba doliczyć Lecha (1-1,5 tys.)
Mamy jeszcze 3 dni, liczę że zrobimy frekwencję na poziomie 21-22 tys.
|