Jaka żenada, już dzisiaj pęknie 15k a jeszcze nie wjechały do puli FC ani przyjezdni. Wiec pewnie będzie około 23-25 koła na trybunach ostatecznie. Biorąc pod uwagę, że są święta i część ludzi ma wyjebane na mecze to dosyć solidnie. Ja oczywiście będę
