Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13472
Stary 30.03.2018, 17:33
Jaka żenada, już dzisiaj pęknie 15k a jeszcze nie wjechały do puli FC ani przyjezdni. Wiec pewnie będzie około 23-25 koła na trybunach ostatecznie. Biorąc pod uwagę, że są święta i część ludzi ma wyjebane na mecze to dosyć solidnie. Ja oczywiście będę
Ostatnio edytowane przez bob85 : 30.03.2018 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując