Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24857
Stary 30.03.2018, 15:12
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
No dlatego piszę, że jestem pod wrażeniem tego jak legia potrafi to robić. Sikorskiego jakby mieli to też by wytransferowali do Chin. I jeśli ktoś nie pamięta dobrych meczy Małeckiego to niech pooglada mecze z tamtego sezonu. Żeby było jasne, ja go nie bronie. Jak sporawdzimy kogoś lepszego chociaż troche to ok, ale jak przyjdzie jakieś gorsze drewno to juz wolę polaka.
Ale czego jesteś pod wrażeniem? Że drewniany Prijović jest uważany za najlepszego zawodnika w Greckiej lidze, że Legia pozbyła się go za jakieś grosze? Czy transferu Orlando Sa, który gdzie się nie pojawił to ładował jak zły? Legia sobie pluje w brodę, a nie cieszy się z tych transferów.
Odpowiedz cytując