Kapsel napisał(a):

No dlatego piszę, że jestem pod wrażeniem tego jak legia potrafi to robić. Sikorskiego jakby mieli to też by wytransferowali do Chin. I jeśli ktoś nie pamięta dobrych meczy Małeckiego to niech pooglada mecze z tamtego sezonu. Żeby było jasne, ja go nie bronie. Jak sporawdzimy kogoś lepszego chociaż troche to ok, ale jak przyjdzie jakieś gorsze drewno to juz wolę polaka.
|
Ale czego jesteś pod wrażeniem? Że drewniany Prijović jest uważany za najlepszego zawodnika w Greckiej lidze, że Legia pozbyła się go za jakieś grosze? Czy transferu Orlando Sa, który gdzie się nie pojawił to ładował jak zły? Legia sobie pluje w brodę, a nie cieszy się z tych transferów.