Tak z ciekawości zerknąłem w ten link co kolega wyżej wrzucił i patrzę tam na oferty rzędu 10,20 złoty za miesiąc w lajt mobilei premium mobile m.in.Możecie mi powiedzieć co to za cuda?Korzystał ktoś?Bo wszedłem na jedną z tych stron to szata graficzna z poprzedniej epoki
