Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24846
Stary 29.03.2018, 16:35
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jakbym widział kopiącego się po czole Boguskiego, to też by mnie kur*ica brała. Niepotrzebnie skarżył się w mediach, bo po udanym sparingu mógłby być bliżej pierwszej jedenastki. Mały ma za mało cierpliwości. Mam nadzieje, że wszystkie strony wytrzymają ciśnienie i dojdą do porozumienia, bo Patryk jeszcze się Wiśle przyda.
Chyba jako materiał szkoleniowy dla potomnych pt. "Co się stanie jak nie zamkniesz ryja chociaż jesteś słabszy od innych".

Karać srogo dla przykładu.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując