Blaszczu16 napisał(a):

|
Jakbym widział kopiącego się po czole Boguskiego, to też by mnie kur*ica brała. Niepotrzebnie skarżył się w mediach, bo po udanym sparingu mógłby być bliżej pierwszej jedenastki. Mały ma za mało cierpliwości. Mam nadzieje, że wszystkie strony wytrzymają ciśnienie i dojdą do porozumienia, bo Patryk jeszcze się Wiśle przyda.
|
Chyba jako materiał szkoleniowy dla potomnych pt. "Co się stanie jak nie zamkniesz ryja chociaż jesteś słabszy od innych".
Karać srogo dla przykładu.