|
no ta bramka na 1:0 to zdecydowanie błąd Pareiki, też nie nazwałbym go słabym bramkarzem, ale w tej sytuacji, kiedy naprawdę umiejętnie broniliśmy się przez 30 minut i Apoel nie stworzył sobie jakichś klarownych sytuacji bramkowych.......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|