Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12778
Stary 29.03.2018, 06:31
weźcie pod uwagę na kogo wtedy trafiliśmy, popatrzcie jak grał wtedy Apoel w LM. może to nie było najgorsze losowanie na papierze ale wtedy ta drużyna (Apoel) była mega mocna. także, to że z nimi odpadliśmy to źle, ale oni byli na pewno mocniejsi niż jakieś Anderlechty czy nawet Porto.
Odpowiedz cytując