|
weźcie pod uwagę na kogo wtedy trafiliśmy, popatrzcie jak grał wtedy Apoel w LM. może to nie było najgorsze losowanie na papierze ale wtedy ta drużyna (Apoel) była mega mocna. także, to że z nimi odpadliśmy to źle, ale oni byli na pewno mocniejsi niż jakieś Anderlechty czy nawet Porto.
|