Karherop napisał(a):

|
Jak rozumiem, to bez Carlitosa wychodzimy w 10 na boisko? tak trzeba rozumieć ten lament?
|
Może nie w dziesięciu, ale na pewno tracimy około 60-80% siły ofensywnej. Wahania zależą od dyspozycji dnia Imaza, który jest de facto jedyną sensowną alternatywą dla Carlosa Lopeza w ofensywie. No bo kto?
