Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24831
Stary 28.03.2018, 19:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak rozumiem, to bez Carlitosa wychodzimy w 10 na boisko? tak trzeba rozumieć ten lament?
Może nie w dziesięciu, ale na pewno tracimy około 60-80% siły ofensywnej. Wahania zależą od dyspozycji dnia Imaza, który jest de facto jedyną sensowną alternatywą dla Carlosa Lopeza w ofensywie. No bo kto?
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując