Ostatni trener który dał nam radość, w dodatku ostatni nasz sensowny trener (a było to 7 lat temu) , Robert Maaskant, powrócił do futbolu. Został dyrektorem technicznym holenderskiego klubu z drugiego poziomu rozgrywek- Almere City.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/in...-plany/0rjj15q