Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2212
Stary 27.03.2018, 17:28
Ford Fiesta MK7 ,rok 2008-2010 .Zastanawiam się nad kupnem.
Ma ktoś z Was takie auto ? Chciałbym poznać Wasze opinie
Odpowiedz cytując