Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
2212
27.03.2018, 17:28
Ford Fiesta MK7 ,rok 2008-2010 .Zastanawiam się nad kupnem.
Ma ktoś z Was takie auto ? Chciałbym poznać Wasze opinie
kuczmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuczmen
Znajdź inne posty napisane przez kuczmen