wislak2214 napisał(a):

A to ma grać za zasługi? Bo 1,5 roku nas ciągnął? A może dlatego ze Wislak? A jaki z niego Wislak? Bo sobie wytatuował Reymana na łapie? Do Reymana to mu brakuje jak stad do kosmosu. Taki Wislak z niego ze nawet nie wie kiedy Wisła powstała No ale dla gimbazy to jest ktoś bo tu elke w dół pokaże a tam murzyna od zydów opluje. I tak nas mami ze wydoroslal ze sie zmienil i co? Co jakiś czas afera z Małeckim. Nie podoba sie to niech idzie a nie placze w mediach
|
serek kazał skończyć to zakończ temat!