Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24818
Stary 27.03.2018, 17:05
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Hahaha. Jaki hejt. Nikt się ze mną nie musi zgadzać ale to Mały ciągnął nas przez 1,5 roku po powrocie z Pogoni. To jest zawodnik na którego trzeba postawić i dać mu kredyt zaufania. Carrillo to potrafi co pokazuje Mitrovic. Mam nadzieje, ze z Małym będzie podobnie i to jego będzie wystawiał w pierwszym składzie a nie Boguskiego, który na wiosnę jest bez gola i asysty. A z Legia w obecnej formie to by nawet Widzew wygrał. Taktyka jest kiepska bo nie ma asekuracji na skrzydłach i w miarę ogarnięty przeciwnik wchodzi w nas skrzydłami, jakkolwiek to nie brzmi.
A to ma grać za zasługi? Bo 1,5 roku nas ciągnął? A może dlatego ze Wislak? A jaki z niego Wislak? Bo sobie wytatuował Reymana na łapie? Do Reymana to mu brakuje jak stad do kosmosu. Taki Wislak z niego ze nawet nie wie kiedy Wisła powstała No ale dla gimbazy to jest ktoś bo tu elke w dół pokaże a tam murzyna od zydów opluje. I tak nas mami ze wydoroslal ze sie zmienil i co? Co jakiś czas afera z Małeckim. Nie podoba sie to niech idzie a nie placze w mediach
Odpowiedz cytując