Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24816
Stary 27.03.2018, 16:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Brawo, Koneser...
To że Małecki dużo dał Wiśle, po powrocie z Pogoni nie ulega wątpliwości.
To, że teraz trener, który ma bogatsze od niego CV nie widzi go w kadrze tez nie ulega wątpliwości.
To, że ogarnięty przeciwnik wchodzi w nas skrzydłami nie ulega wątpliwości.
To, że ogarnięty przeciwnik ma z tego wchodzenia jedno wielkie g... też nie ulega wątpliwości.

Podsumowując: wierzę, że Carillo wie, co robi i nie za bardzo wierzę, że Małecki wie, co robi.

Ale niech przekona trenera, że jest w stanie dodać wartości Wiśle zamiast wysługiwać się klakierami na forum.
Może jednak dajmy spokój Małeckiemu?
Rzadko mnie przekonywał, ale tez nie podoba mi się teraz jeżdżenie po nim.
No i to powinno zakończyć zbędną dyskusję.
Odpowiedz cytując