FraMat napisał(a):

Brawo, Koneser...
To że Małecki dużo dał Wiśle, po powrocie z Pogoni nie ulega wątpliwości.
To, że teraz trener, który ma bogatsze od niego CV nie widzi go w kadrze tez nie ulega wątpliwości.
To, że ogarnięty przeciwnik wchodzi w nas skrzydłami nie ulega wątpliwości.
To, że ogarnięty przeciwnik ma z tego wchodzenia jedno wielkie g... też nie ulega wątpliwości.
Podsumowując: wierzę, że Carillo wie, co robi i nie za bardzo wierzę, że Małecki wie, co robi.
Ale niech przekona trenera, że jest w stanie dodać wartości Wiśle zamiast wysługiwać się klakierami na forum.
Może jednak dajmy spokój Małeckiemu?
Rzadko mnie przekonywał, ale tez nie podoba mi się teraz jeżdżenie po nim.
|
No i to powinno zakończyć zbędną dyskusję.