|
Brawo, Koneser...
To że Małecki dużo dał Wiśle, po powrocie z Pogoni nie ulega wątpliwości.
To, że teraz trener, który ma bogatsze od niego CV nie widzi go w kadrze tez nie ulega wątpliwości.
To, że ogarnięty przeciwnik wchodzi w nas skrzydłami nie ulega wątpliwości.
To, że ogarnięty przeciwnik ma z tego wchodzenia jedno wielkie g... też nie ulega wątpliwości.
Podsumowując: wierzę, że Carillo wie, co robi i nie za bardzo wierzę, że Małecki wie, co robi.
Ale niech przekona trenera, że jest w stanie dodać wartości Wiśle zamiast wysługiwać się klakierami na forum.
Może jednak dajmy spokój Małeckiemu?
Rzadko mnie przekonywał, ale tez nie podoba mi się teraz jeżdżenie po nim.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|