Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24806
Stary 27.03.2018, 14:32
Dla mnie piłkarz który nie gra i mów do dziennikarzy:
- to nie tak, że nie mam formy tylko trener mnie nie lubi
zamiast
- nie łapię się do 18 ale będę trenował tak mocno że trener mnie zauważy
nie powinien być w zespole
Odpowiedz cytując