Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.03.2018, 14:26
Wchodzimy do LM słuchamy przy R22 Kaszanki i za hajs z LM baluj dobra wracam do szarej rzeczywistości



P.s Czy za porażki są odejmowane pkt z rankingu ? coś mi tak kolega dzisiaj pierdaczył,ale go słuchałem 5 przez 10
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując