Jeśli mecz z Legią nie był "wypadkiem" przy pracy ale stanie się standardowym podejściem to myślenie o top4 nie będzie takie bezpodstawne. Owszem, lepiej by puchar zdobył ktoś z top3 ale to nie zależy od nas

Jedyne co wiemy, to fakt, że Legia gra z Górnikiem więc jeden z obecnej top4 odpadnie w półfinałach. .