Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 27.03.2018, 12:03
Jeśli mecz z Legią nie był "wypadkiem" przy pracy ale stanie się standardowym podejściem to myślenie o top4 nie będzie takie bezpodstawne. Owszem, lepiej by puchar zdobył ktoś z top3 ale to nie zależy od nas
Jedyne co wiemy, to fakt, że Legia gra z Górnikiem więc jeden z obecnej top4 odpadnie w półfinałach. .
Odpowiedz cytując