Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29075
Stary 27.03.2018, 04:24
Jakis dobry program do nauki hiszpanskiego ktos poleci?

PS. Dobra, jakiegos profesora Pedro znalazlem Jednak jesli ktos mialby jakies sugestie to chetnie wyslucham.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 27.03.2018 o godz. 04:40.
Odpowiedz cytując