Karherop napisał(a):

|
Przykro będzie jednocześnie pożegnać w lecie Głowę, Boguskiego, Brożka i Małeckiego, ale kto wie czy by to po prostu nie zwolnilo miejsca lepszym i młodszym graczom.
|
Brożek ponad rok z kontuzjami i pod formą, chociaż myślę, że swoją rolę po cichu w drużynie wykonuje. Co do reszty - chciałbym zostać miło zaskoczony, ale nie podzielam tego entuzjazmu. Uważam, że Głowa mógłby spokojnie - nawet jako żelazny rezerwowy - być w Wiśle jeszcze rok. Boguski jako doświadczony zawodnik w szerokim składzie też by się przydał. Mały dopiero co przedłużył kontrakt i jeśli zamknie dziób i weźmie się za pracę, to nie ma żadnych podstaw, by go odpalać.