Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24804
Stary 26.03.2018, 18:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przykro będzie jednocześnie pożegnać w lecie Głowę, Boguskiego, Brożka i Małeckiego, ale kto wie czy by to po prostu nie zwolnilo miejsca lepszym i młodszym graczom.
Brożek ponad rok z kontuzjami i pod formą, chociaż myślę, że swoją rolę po cichu w drużynie wykonuje. Co do reszty - chciałbym zostać miło zaskoczony, ale nie podzielam tego entuzjazmu. Uważam, że Głowa mógłby spokojnie - nawet jako żelazny rezerwowy - być w Wiśle jeszcze rok. Boguski jako doświadczony zawodnik w szerokim składzie też by się przydał. Mały dopiero co przedłużył kontrakt i jeśli zamknie dziób i weźmie się za pracę, to nie ma żadnych podstaw, by go odpalać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując