Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5470
Stary 25.03.2018, 22:27
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
ok. ale to raczej sie bierze ludzi ktorzy maja o tym pojecie...oczywiscie bez szuakania dziury w całym...
Jak masz długoletnią umowę z kancelarią to nie bierzesz do każdej sprawy osobnej. Poza tym im więcej obcych grzebie ci w papierach tum się człowiek czuje mniej pewnie.
Odpowiedz cytując