Smyrgu napisał(a):

|
ok. ale to raczej sie bierze ludzi ktorzy maja o tym pojecie...oczywiscie bez szuakania dziury w całym...
|
Jak masz długoletnią umowę z kancelarią to nie bierzesz do każdej sprawy osobnej. Poza tym im więcej obcych grzebie ci w papierach tum się człowiek czuje mniej pewnie.