Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.03.2018, 22:18
natomiast my , zakladając że dostanie sie do LE czyli zajmiemy 3 lub 4 miejsce (jesli by dawalo awans)

startujemy od pierwszej rundy kwalifikacyjnej , gdzie nie jestesmy rozstawieni ?
Odpowiedz cytując