Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
czyli choć miejsc do obsadzenia tylko 6 , to przynajmniej nie ma szans trafić na jakiś arcykozaków bo ci już wchodzą bez quala ?
|
Coś w tym stylu. Na RM czy inną Barcelonę w kwalifikacjach nie ma szans. Mówiąc szczerze to tamta Wisła miałaby łatwiej.
Trochę straszy, że w play off zaczynają mistrzowie Czech i Szwajcarii, a w 3 rundzie Holandii i Grecji. Austria, Chorwacja oraz Belgia w 2 rundzie.