Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.03.2018, 22:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
czyli choć miejsc do obsadzenia tylko 6 , to przynajmniej nie ma szans trafić na jakiś arcykozaków bo ci już wchodzą bez quala ?
Coś w tym stylu. Na RM czy inną Barcelonę w kwalifikacjach nie ma szans. Mówiąc szczerze to tamta Wisła miałaby łatwiej.

Trochę straszy, że w play off zaczynają mistrzowie Czech i Szwajcarii, a w 3 rundzie Holandii i Grecji. Austria, Chorwacja oraz Belgia w 2 rundzie.
Odpowiedz cytując