Zaczyna od 1 rundy kwalifikacyjnej z drużynami od Danii (18) do Wysp Owczych (51) plus zwycięzca z wcześniejszej rundy (Gibraltar, Andora, San Marino i Kosowo).
W temacie rozstawienia wygląda, że Jaga ma ranking krajowy (4,025), a tylko Legia 24,500 i Lech 7 mają coś więcej.
https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...trank2018.html
Potem 2, 3 kwalifikacyjna oraz play off.
W drugiej rundzie zaczynają mistrzowie Austrii (15) - Rumuni (17) i wicemistrzowie Turcja (10) - Austria (15). Resztę sprawdź w linku. Wygląda, że ścieżka mistrzowska i niemistrzowska są odseparowane.
W przypadku Jagi, oprócz pierwszej rundy, raczej nie należy liczyć na rozstawienie.
Jeszcze to zobacz:
http://weszlo.com/2017/08/08/reforma...mistrz-polski/