Małecki przez te swoje żale na łamach prasy chyba jednak jest niereformowalny.
Cytat:
|
Myślę, że w moim odsunięciu nie chodzi o sprawy sportowe. Sam nie wiem do końca, o co chodzi.[...]Nie jestem zawodnikiem, który chodzi do trenera pytać, czemu mnie nie bierze do osiemnastki.
|
Czy ja mam wrażenie, że Małecki już nie kontaktuje z bazą? Nie pójdzie do trenera i nie zapyta się dlaczego jego sytuacja jest jaka i co ma w sobie poprawić, aby grał. Lepiej wylać żale w prasie i liczyć, że kibice się za nim wstawią jak to miało miejsce w przeszłości. Tyle, że wówczas miał 23-24 lata, a nie 30.
Cytat:
|
Myślę, że nie muszę nic nikomu udowadniać. Każdy wie, na co mnie stać
|
Najwidoczniej Carillo tego nie wie i właśnie dlatego musi mu udowodnić, że się myli.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/60qjder