Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9081
Stary 25.03.2018, 10:13
Dzimi a kiedy jest czas na eksperymenty ? na jesień jak będa już eliminacje do kolejnych mistrzostw albo mieszanie składem w lidze Narodów? toż to proszenie sie o oklep niemiłosierny.

Jeśli będzie tak że wyjdziemy w takim samym ustawieniu jak na Euro z tymi samymi ludźmi - to oni znają ten system na tyle dobrze że jak nie pograją sobie nim w kilku meczach towarzyskich to nic się nie stanie.

Gorzej będzie jak z jakiegos powodu nie będziemy mogli tak zagrać (np Milik nie będzie w formie nie mówiąc o skrzydłowych) to przydałoby się mieć plan B.
I ten plan B Nawałka właśnie tworzy. Czy wyjdzie czy nie, dowiemy się za 3 miesiące. Ale to że tworzy to jest dobra wiadomość.

na plus na pewno Kurzawa i Zieliński z drugiej połowy.
Do odpalenia Kamiński.
Odpowiedz cytując