Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
12768
24.03.2018, 15:58
Uważasz że On tam żyje tylko z kopania piłki w piątej czy trzeciej lidze?to by było dość zaskakujące-kto za to płaci i ile, kto to ogląda i kogo to obchodzi?
arti