Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6670
Stary 24.03.2018, 15:44
zbigniew_ramirez napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź na pytanie nr 2 wynika poniekąd z poniższej relacji:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczka_na_plus/
Wisła: Buchalik - Bartkowski, Głowacki, Vélez (60' Świątko), Sadlok (60' Korczyk) - Llonch (60' Halilović) , Cywka (83' Plewka), Brlek - Wojtkowski (37' Małecki), Kolar (45' Košťál)- Bałaniuk (45' Ondrášek)

Piast (wyjściowy skład): Plach - Sedlar, Korun, Rugasević, Budzik - Bukata, Krakowczyk, Pietrowski, Valencia, Jagiełło - Papadopoulos
Grali także: Dybowski, Czerwiński, Badia, Tymiński, Jodłowiec, Szczepaniak, Kirkeskov

Wisła napisał(a):
Po dynamicznym rajdzie Martina Košťála piłka trafiła pod nogi Patryka Małeckiego, a ten wyczekał defensywę Piasta i pewnie pokonał golkipera rywali.
(...)
Trzy minuty później Plach nie miał już szans, gdy kolejna akcja duetu Małecki-Bartkowski zakończyła się podaniem tego drugiego wzdłuż bramki, a stuprocentową sytuację wykorzystał Zdenek Ondrášek.
Czyli u nas nie grał Carlitos, ale grał Llonch.
Odpowiedz cytując